یک منبع موثق گفت که رد پای خواهرزاده یک مقام سابق استانداری در میان است و سفارش ها و توصیه های زیادی حتی از سمت مقامات ارشد استان ، برای تبرئه وی وجود دارد .

فشارها برای تبرئه محتکر 1000 تن کود تقلبی در علی آباد کتول

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما ؛ 24 آذرماه 99 بود که ماموران سازمان اطلاعات سپاه نینوا استان گلستان یک انبار کود شیمیایی تقلبی در علی آباد کتول کشف کردند .

حجم این کودها بالغ بر 1000 تن تخمین زده شده و طبق بررسی ها درصد بکاررفته عناصر شیمیایی برای ساخت کود سالم و مورد نیاز کشاورزان در آن رعایت نشده و به بیانی دیگر ، این کودها تقلبی بوده است .

گفته شده در کنار این 1000 تن کود تقلبی حدود 40 تن برنج ایرانی و 170 تن سبوس احتکار شده نیز پیدا شده است .

ارزش ریالی این محصولات کشف شده حدود 20میلیارد ریال بود که پس از کشف در کارخانه این محل با حضور بازرسان و پلیس اماکن پلمپ شد.

این کشفیات توسط قرارگاه 17 ربیع استان که وظیفه مبارزه با محتکرین و افرادی که در این وضعیت سخت معیشتی رفاه و آرامش مردم را نشانه گرفته اند ، ایجاد شده است .

حال نزدیک به چهار ماه از این حادثه می گذرد اما از سرنوشت این پرونده و مجازات عاملان آن که در شرایط سخت تحریم و فشار اقتصادی ، در راه جهش تولید اخلال ایجاد کردند ، چیزی رسانه ای نشده است .

روز گذشته یک منبع موثق گفت که رد پای خواهرزاده یک مقام سابق استانداری در میان است و سفارش ها و توصیه های زیادی حتی از سمت مقامات ارشد استان ، برای تبرئه وی وجود دارد .

از دستگاه های نظارتی استان انتظار می رود جلوی فشارهای وارده بایستند و نگذارند متخلف به این راحتی از مقام پاسخگویی و جبران خسارت های وارده به نظام و مردم بگریزد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار