معاون گردشگری گلستان عنوان کرد

قندهاری از برگزاری ۴۰ کارگاه و دوره آموزشی حضوری و مجازی باهدف توانمندسازی تأسیسات گردشگری در استان طی سال ۱۳۹۹ خبر داد.

برگزاری ۴۰ دوره آموزشی گردشگری در گلستان

روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان، «یاسر قندهاری» گفت: با توجه به ارزش و اهمیت آموزش و بروز رسانی دانش فعالان و علاقه‌مندان به کسب‌وکارهای گردشگری و اثرگذاری مستقیم آموزش بر رضایت‌مندی گردشگران، در سال گذشته 40 دوره و کارگاه آموزشی شامل 16 کارگاه حضوری و 24 دوره مجازی در سطح استان برای نیروی انسانی تأسیسات گردشگری و علاقه‌مندان به این حوزه برگزار شد.

 

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان خاطرنشان کرد: راهنمایان طبیعت‌گردی، راهنمایان ایران‌گردی و جهانگردی، راهنمایان محلی، مدیر فنی بند (ب)، گردشگری و توسعه روستایی، گردشگری کشاورزی، پرنده‌نگری و غیره از عناوین مهمترین دوره‌های برگزارشده در این مدت بود.

 

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته یک هزار و 716 نفر در این دوره‌ها آموزش‌دیده‌اند، افزود: این دوره‌ها توسط مؤسسات آموزش گردشگری آوای طبیعت گلستان، دانش‌پژوهان میراث نگارستان و رویای شیرین شرق گلستان و سایر ارگان‌های خصوصی برگزار شد.

 

قندهاری گفت: بهره‌مندی از اساتید باتجربه و خبره و همچنین پیش‌بینی دوره‌های موردنیاز برای آموزش مدیران و کارکنان مرتبط با حوزه گردشگری راهی است برای ارائه خدمات مطلوب‌تر و باکیفیت بهتر به گردشگران که امروزه از ضروریات صنعت گردشگری است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار