138 تبلت به دانش آموزان نیازمند گلستانی، از سوی بانک سپه این استان، اهدا شد.

اهدای «138 تبلت» به دانش آموزان فاقد امکانات آموزشی استان گلستان از بانک سپه

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش گلستان، آیین اهدای 138 تبلت ویژه دانش آموزان نیازمند با اولویت خانواده های پر جمعیت و بی سرپرست با حضور احسان گوهری راد مدیرکل آموزش‌وپرورش، یازرلو مدیرعامل بانک سپه استان و بابایی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)گلستان، جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات این بانک، برگزار شد.

 مدیرکل آموزش‌وپرورش استان گلستان در این آیین ضمن تقدیر از مدیرعامل بانک سپه گفت: با شرایط کرونا وارد زیست بوم جدیدی در آموزش و پرورش شدیم که امکان برگزاری کلاس حضور در بیشتر مناطق نداشتیم و اکثر دانش آموزان بصورت غیر حضوری به تحصیل مشغول شدند.

وی با اشاره به حضور فعال 75 درصدی دانش آموزان در شبکه شاد و حضوری بودن کلاسها در مدارس زیر 50 نفر، همچنین توزیع درسنامه برای دانش آموزانی که دسترسی به فضای مجازی نداشتند گفت: با همت خیرین بیش از 4200 تبلت دانش آموزی تا کنون در استان به دانش آموزان فاقد امکانات اهداء شده است.

ایشان اهدای تبلت از سوی خیرین به دانش آموزان و کمک به تحصیل در این شرایط حساس را، جلوه عظیم زیبای خدمت‌رسانی و نوع‌دوستی خواند و گفت: اولویت ما برای توزیع تبلت های اهدایی خانواده های پر جمعیت است.

بابایی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان نیز با اشاره به 175000 نفر دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد گفت: برای جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان نیازمند، موارد اضطراری را احصاء کردیم و تا کنون بیش از 2000تبلت دانش آموزی بین دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد توزیع شده است.

یازرلو مدیرعامل بانک سپه گلستان نیز با اشاره به اعتبار 250میلیون تومانی برای کمک به اقشار آسیب پذیر استان، اهدای 42 تبلت دانش آموزی در سال گذشته و 138 تبلت دانش آموزی برای امسال گفت: توجه این بانک به حوزه آموزش از اولیت های کاری بانک سپه است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار