رییس واحد سی ان جی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان گفت: حدود 3 هزار و 150 خودرو حمل و نقل عمومی در این منطقه رایگان گازسوز شدند و این روند همچنان ادامه دارد.


طرح رایگان گاز سوز کردن خودروهای حمل و نقل عمومی در منطقه گلستان ادامه دارد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان، محمود حقانی افزود: هشت کارگاه تخصصی و دارای مجوزهای لازم در سطح منطقه عملیات دوگانه سوز کردن خودروها را برعهده دارند.

وی بیان کرد: طرح تبدیل خودروهای مسافربر شخصی که با دوگانه‌سوز کردن تاکسی‌های اینترنتی از اسفند سال ۱۳۹۹ آغاز شده بود، اکنون برای خودروهای آژانس(تاکسی تلفنی) اجرا می‌شود.

رییس واحد سی ان جی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان با اشاره به اینکه اولویت برای ماشین‌های مسافربر شخصی پرمصرف است، افزود: لیست این ماشین‌ها از جانب وزارت کشور به وزارت نفت اعلام شده و ماشین‌های اعلام شده می‌توانند از یارانه دولتی این طرح که حدود ۷۵ درصد از هزینه‌های تبدیل است، استفاده کنند.

حقانی افزود: برای ماشین‌های شامل طرح، پیامک واجد شرایط بودن استفاده از این طرح ارسال خواهد شد و مالکان این خودروها می‌توانند تنها با مراجعه به سایت GCR.NIOPDC.IR اقدام به ثبت‌نام و نوبت‌گیری در کارگاه‌های تبدیل نمایند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار