در حالی که همه منتظر دیدار حساس ایران و بحرین در انتخابی جام جهانی هستند، هلیو سوزا مدعی شده است برابر ایران دنبال خلق شگفتی هستیم.

خط و نشان سرمربی بحرین برای تیم ملی ایران

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از پارس فوتبال، هلیو سوزا سرمربی تیم ملی بحرین پیش از دیدار با تیم ملی کشورمان خط و نشان کشید و اعلام کرد می تواند برنده بازی شود.

هلیو سوزا سرمربی پرتغالی تیم ملی بحرین بعد از برد پرگل مقابل کامبوج با نتیجه ۸ بر صفر و پیش از دیدار حساس با تیم ملی کشورمان برای رقبا خط و نشان کشید.

سوزا در مصاحبه با سایت فیفا گفت: در بازی با کامبوج گل زودهنگام به ما کمک کرد تا در ادامه بتوانیم گل های بیشتری را به ثمر برسانیم و در نهایت با نتیجه ۸ بر صفر برنده شویم. ما در شرایط خوبی هستیم و اردوی تدارکاتی و بازی های دوستانه خوبی را پیش از آغاز رقابت ها برگزار کردیم.

وی افزود: ما در ترکیب تیم بازیکنانی داریم که می توانند تفاوت ایجاد کنند و در پایان یک شگفتی خلق کنیم. بازی های سختی پیش رو داریم ولی می توانیم سربلند از بازی پیش روی خود مقابل ایران بیرون بیاییم.

دیدار شاگردان دراگان اسکوچیچ با بحرین دوشنبه برگزار می شود. تیم ملی کشورمان در اولین بازی بعد از ازسرگیری مسابقات انتخابی جام جهانی هنگ کنگ را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار