کارکنان بیمه سلامت استان گلستان با مراجعه به انتقال خون استان با هدف نهادینه کردن فرهنگ اهدای خون، خون خود را برای نجات جان بیماران هدیه کردند.

کمک مومنانه اهدای خون کارکنان بیمه سلامت استان به بیماران نیازمند به خون

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان  گلستان، کارکنان اداره کل بیمه سلامت استان به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و شهادت امام جعفر صادق (ع) با حضور درمرکز جامع اهدای خون استان گلستان خون خود را اهدا کردند .

در این آیین انسان دوستانه،  پورکار مسئول روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان هدف از اهدای خون را کمک به همنوعان و تامین ذخایر خون مراکز درمانی استان عنوان کرد و گفت: اهدای خون علاوه بر اینکه جان سه بیمار را نجات می بخشد، برای سلامت بدن فرد هم مفید است و من به عنوان عضو کوچکی از جامعه از مردم ایثارگر گلستانی به ویژه کارکنان بیمه سلامت  دعوت می کنم در کار خیرخواهانه اهدای خون مشارکت بیشتری داشته باشند و با اهدای خون زندگی دوباره ای  به بیماران هدیه کنند.

وی با اشاره به اهمیت اهدای خون در نجات جان بیماران گفت: بی شک اهدای خون علاوه بر ایجاد سلامتی و شادابی برای فرد اهدا کننده، از اجر معنوی کمک به هم‌نوع نیز برخوردار است.

شایان ذکر است کارکنان اداره کل بیمه سلامت استان گلستان از اهدا کنند گان مستمر خون هستند که به صورت دسته جمعی درتمام فصول مختلف سال با حضور درمرکز جامع اهدای خون استان گلستان اهدای خون می کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار