مدیر پروژه‌های عمرانی فدراسیون فوتبال که از یک هفته پیش در محل کار حاضر نشده استعفایش را تحویل مسئولان داده و اعلام کرده تمایلی به ادامه همکاری ندارد.

استعفایی دیگر در فدراسیون فوتبال

به گزارش گلستان ۲۴؛ سعید دقیقی مدیر پروژه‌های عمرانی فدراسیون فوتبال که از چهره‌های تحصیل‌کرده فوتبال محسوب می‌شود، در خصوص برخی پروژه‌ها با مسئولان جدید فدراسیون دچار اختلاف سلیقه جدی شده است.

ظاهراً ورود برخی چهره‌های غیر مرتبط و فاقد تخصص لازم به فدراسیون فوتبال به ویژه در ماه‌های اخیر موجب مخالفت  مدیر پروژه‌های عمرانی فدراسیون با اتخاذ برخی تصمیمات غیرکارشناسی و در نهایت استعفای وی از این مجموعه شده است.

دقیقی در چهار سال گذشته ریاست کمیسیون املاک و شهرسازی شهر قزوین را بر عهده داشته و در سال‌های اخیر فعالیت‌هایی در بخش عمرانی فدراسیون داشته از جمله ساخت خانه فوتسال و خوابگاه دختران در مرکز ملی و انجام فعالیت‌های عمرانی متعدد در این مجموعه. با این وجود وی با توجه به سیاست‌های فدراسیون در ماه‌های اخیر و ورود افراد غیر مرتبط به حوزه مدیریت فوتبال از سمت خودش استعفا کرده و تمایلی به ادامه همکاری با فدراسیون تحت ریاست شهاب‌الدین عزیزی خادم ندارد.

هفته گذشته نیز احمدرضا براتی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به دلیل «رویه موجود در فدراسیون و اتفاقات رخ داده در این مدت» از ریاست کمیته تدوین و تطبیق مقرارت فدراسیون فوتبال استعفا کرده بود.

منبع: تسنیم

 

ارسال نظر

آخرین اخبار