فرماندار شهرستان مراوه‌تپه گفت: با تلاش امدادگران راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و همچنین ماشین‌آلات بخش خصوصی تمامی مسیرهای دسترسی به روستاهای شهرستان بازگشایی شد.

تمامی مسیرهای روستایی شهرستان مراوه‌تپه بازگشایی شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ امانگلدی ضمیر امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان اظهار کرد: براثر بارش‌های شدید رگباری و تگرگ  شب گذشته در شهرستان مراوه‌تپه برخی از مسیرهای دسترسی به روستاهای بخش مرکزی و «گلیداغ» مسدود شد.

وی تصریح کرد: تاکنون مسیر دسترسی به پنج روستای بخش گلیداغ شامل «قپان علیا»، «کریم ایشان»، «عرب قاری حاجی»، «آق امام» و «چنارلی و مسیر دسترسی به روستاهای «قره‌قل تپه»، «باباشملک» و «دکلی داش» در بخش مرکزی مراوه‌تپه بازگشایی شد.

فرماندار شهرستان مراوه‌تپه خاطرنشان کرد: از زمان وقوع سیلاب در شهرستان مراوه‌تپه نیروهای امدادی راهداری، حمل و نقل جاده‌ای و ماشین‌آلات بخش خصوصی وارد عمل شده و تاکنون با کمک این افراد تمامی مسیرهای دسترسی روستایی بازگشایی شده است.

وی بیان کرد: خوشبختانه در زمان  مواجه با بحران در شهرستان مراوه‌تپه مشارکت نیروهای داوطلب مردمی، نیروهای امدادی و بخش خصوصی در کنار دیگر نیروها قابل ستودنی و اثربخش است.

ضمیر گفت: مقدار بارش‌های شدید رگباری و تگرگ شب گذشته در منطقه «چنارلی» ۶۳ میلی‌متر گزارش شده است.

وی ابراز کرد: کارشناسان در حال برآورد میزان خسارت‌های سطحی به منازل، آبگرفتگی معابر و خسارت به دام‌ها و اراضی کشاورزی هستند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار