مدیر پیشگیری از بیماری های مرکز بهداشت گلستان:

مدیر پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های مرکز بهداشت گلستان گفت: تاکنون نوبت اول واکسن کرونا به ۶۶ هزار و ۸۰۸ نفر در استان تزریق شده و ۳۰ هزار و ۷۹۴ نفر هم دوز دوم را دریافت کردند.

بیش از ۳۰ هزار گلستانی دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما، علی باقری شامگاه شنبه در گفتگوی خبری اظهارکرد: تاکنون نوبت اول واکسن کرونا به ۶۶ هزار و ۸۰۸ نفر در استان تزریق شده و ۳۰ هزار و ۷۹۴ نفر هم نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند

مدیر پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های مرکز بهداشت گلستان با بیان اینکه تزریق واکسن به گروه بالاتر از ۷۰ سال همچنان در استان ادامه دارد، افزود: افرادی که واجد شرایط دریافت واکسن هستند بعد از تشکیل پرونده الکترونیک سلامت می توانند به مراکز واکسیناسیون در سطح استان مراجعه کنند.

گفتنی است طبق اعلام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان روند شیوع کرونا در استان افزایشی شده و نگرانی از شیوع کرونای دلتا و افزایش فوتی ها وجود دارد.

بر اساس آخرین رنگ بندی رسمی شهرستان های علی آبادکتول، گنبدکاووس، آزادشهر و مینودشت در وضعیت قرمز و گرگان، آق قلا، بندرترکمن، کردکوی، رامیان، گالیکش و کلاله هم در وضع زرد قرار دارند و محدودیت فعالیت اصناف از یکشنبه در شهرهای قرمز و نارنجی اعمال می شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار