دادستان عمومی و انقلاب آزادشهر از دستگیری متهمان و عوامل درگیری در روستای فاضل آباد این شهرستان خبرداد و گفت: برخورد قاطع و اشد مجازات در انتظار مجرمان است.

برخورد قاطع با عوامل درگیری در آزادشهر/ ۳ نفر دستگیر شدند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، روز شنبه درگیری خانوادگی در روستای فاضل آباد آزادشهر رخ داد که نیروی انتظامی اعلام کرد سه نفر در این حادثه مجروح شده اند.

سید داوود حسینی، فرمانده انتظامی آزادشهر خبر از دستگیری سه نفر از عوامل حادثه داد و گفت: جزئیات حادثه در دست بررسی است.

دادستان عمومی و انقلاب آزادشهر هم در این خصوص بیان کر: پس از انتشار این فیلم بلافاصله با دستور دادستانی برخی از عوامل درگیری مورد شناسایی و سه نفر از عاملان دستگیر و بازداشت شدند و تلاش انتظامی برای دستگیری متهمان دیگر ادامه دارد.

سیدعلی حسینی افزود: اقدامات تحقیقی و شناسایی متهمان قبل از انتشار فیلم آغاز شده که هویت برخی با وجود فیلم مورد شناسایی قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: برای این متهمان به دلیل قدرت نمایی با سلاح سرد، اخلال در نظم و امنیت و سلب آسایش عمومی و ایراد جراحات با سلاح سرد پرونده تشکیل شده است.

حسینی هشدار داد: افرادی که با در دست گرفتن سلاح سرد یا گرم موجب رعب و وحشت می‌شوند باید بدانند که حفظ امنیت شهروندان خط قرمز مراجع قضائی و انتظامی است و بدون اغماض با آنها برخورد می‌شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار