رحمانی پور گفت: در 20 مهر و آخرین روز از سی و چهارمین جشنواره کودک و نوجوان در گلستان 10 فیلم در سینمای عصر جدید گرگان اکران می‌شود.

اکران 10 فیلم کوتاه در آخرین روز جشنواره کودک و نوجوان گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان؛ مریم رحمانی پور گفت: 10فیلم کوتاه در روز آخر جشنواره کودک و نوجوان در گرگان اکران می شوند.

رییس گروه سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ادامه داد:  اکران این 10 فیلم کوتاه در روز آخر سی و چهارمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان در استان گلستان انجام می شود.

رحمانی پور با اشاره به استقبال خوب از سی و چهارمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان در استان گلستان، گفت: با تصمیم ستاد مرکزی جشنواره، فیلم "ترانه های پدرانه" در روز سه شنبه 20 مهر ماه در پردیس سینمایی عصر جدید اکران نمی شود و بجای آن 9 فیلم کوتاه حاضر در این رویداد بین المللی اکران خواهند شد.

وی درباره این 10 فیلم کوتاه، گفت: فیلم های آی دی (پویانمایی کوتاه)، دوچرخه باز (کوتاه داستانی)، بادهای پاییزی،بادهای بهاری و دو کبوتر (پویانمایی کوتاه)، ستارگان زیر باران (پویانمایی کوتاه)، برای بار دوم (کوتاه داستانی )، درختان خیابان ولی عصر یا امپرسیون (کوتاه داستانی)، عملیات طبقه دوم (کوتاه داستانی )، منم سمیرا (کوتاه داستانی ) و وادیار (کوتاه داستانی) در این سانس اکران خواهند شد.

این مقام مسئول یادآور شد: سی و چهارمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان در استان گلستان از 16 تا 20 مهر ماه در پردیس سینمایی عصر جدید گرگان برگزار می شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار