استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت مقابله با مواد مخدر اظهار کرد: خانواده ها و حفظ کانون گرم خانواده ها نقش تاثیرگذاری در کاهش گرایش جوانان و فرزندان به مواد مخدر دارد.

خانواده ها نقش تاثیرگذاری در کاهش گرایش به مواد مخدر دارند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر هادی حق شناس امروز سه شنبه 20 مهر در مراسم امحا مواد مخدر در استان با حضور اعضای شورای تامین، ضمن تبریک هفته ناجا و تقدیر از خدمات و زحمات پلیس در استان تصریح کرد: شهدای تقدیم شده نیروی انتظامی با دیگر مشاغل قابل مقایسه نیست و تلاش آنان در مسیر حفظ امنیت و دیگر فعالیت های محوله شایسته تقدیر است.

وی افزود: برخورد پلیس با هر تحرکی متخلفین زمینه دلگرمی مردم را در جامعه را فراهم می آورد چرا که به فرموده مقام معظم رهبری پلیس ویترین امنیت کشور است، بنابراین نقش بسزایی در ارتقا امنیت جامعه دارد.

استاندار گلستان یادآور شد: جوانان نیروی مولد جامعه هستند و خانواده ها و دستگاه ها باید با فرهنگ سازی درست زمینه گرایش به اعتیاد و مواد مخدر در جامعه را کاهش دهند.

دکتر حق شناس خاطر نشان کرد: البته مقابله با مواد مخدر تنها بخشی از فعالیت های گسترده نیروی انتظامی است که علی رغم تمام محدودها به خوبی انجام می دهند و امیدواریم همراهی خانواده ها بار نیروی انتظامی را در امر مقابله با مواد مخدر سبک تر کند.

لازم به ذکر است در این برنامه بیش از 2 تن و 687 کیلوگرم انواع نواد مخدر و رونگردان ، تعداد 32 هزار انواع قرص، 271 لیتر داروهای غیرمجاز و آلات و ادوات مصرف امحا شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار