محبوبه رجب نسب، مدیرکل کانون گلستان با حضور در فرمانداری کردکوی با ابراهیم قدمنان، فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری گلستان با فرماندار شهرستان کردکوی

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، رجب نسب در این دیدار که با حضور سیداحسان مسلمی، مسوول روابط عمومی و رابعه حسینی مربی مسوول مرکز کردکوی همراه بود، ضمن معرفی و تشریح فعالیت‌های کانون از فرماندار محترم شهرستان بواسطه مساعدت‌های مادی و معنوی، جهت احداث و راه‌اندازی مرکز ثابت کانون تشکر و قدردانی کرد و با توجه به استعدادها و ظرفیت‌های کودکان و نوجوانان کردکوی به منظور توسعه‌ی خدمت رسانی، راه اندازی کتابخانه سیار روستایی را نیز بسیار ضروری و مهم دانست.

مدیرکل کانون گستان با تاکید بر اینکه عقب‌ماندگی فرهنگی باعث عقب‌ماندگی در همه حوزه‌ها خواهد شد، تاکید کرد: با توجه به واکسیناسیون گسترده‌ای که در حال انجام است، پیش بینی می شود شرایط حضور اعضا در مراکز کانون با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مهیا گردد و بر همین اساس، فعالیت‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی کانون بصورت حضوری تداوم یابد که به حمد خدا این فعالیت‌ها همواره مورد اقبال خانواده‌ها و فرزندانشان بوده است، به همین منظور  ضرورت دارد تجهیزات مورد نیاز بچه‌ها، تامین گردد.

رجب نسب همچنین از فرماندار کردکوی خواست تا با معرفی خیرین فرهنگی این شهرستان و استفاده از ظرفیت آنها، در انجام برنامه‌ها و اهداف بلند مدت کانون کمک شایانی نماید.

فرماندار کردکوی در این دیدار کانون را با توجه به سابقه درخشانی که در زمینه‌های فرهنگی،هنری و ادبی برای کودکان و نوجوانان ایجاد می کندمورد اعتماد خانواده‌ها دانست و ابراز امیدواری کرد که با معرفی بیشتر آن در شهرستان، کودکان و نوجوانان از این ظرفیت به خوبی بهره مند شوند.

قدمنان همچنین از آمادگی مجموعه فرمانداری و دستگاه‌های همسو جهت هرگونه همکاری با کانون خبر داد.

در این دیدار رابعه سادات حسینی، مربی مسوول مرکز فرهنگی هنری کانون کردکوی نیز به ارائه گزارشی از عملکرد کانون در شش ماهه اول سال پرداخت.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار