طی حکمی از سوی استاندار گلستان، دکتر «فرهاد شیبک» به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان کلاله معرفی شد.

 فرهاد شیبک فرماندار شهرستان کلاله شد/ بازگشت فرزند گلستان به نگارستان ایران

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایسنا، پس از استقرار دولت جدید و انتصاب استانداران در سرتاسر کشور، استان گلستان از جمله استانهایی است که همچون برخی از استانهای دیگر روند انتصابات و تغییرات در کادر مدیریتی آن به آرامی و با طمانینه جلو می رود و به همین منظور با وجود استقرار حدودا سه ماهه استاندار جدید هنوز بسیاری از فرمانداران، مدیران کل ستادی و دستگاههای اجرایی مشغول به فعالیت در مسئولیت خود بوده و در اقدامی جالب استاندار گلستان اعلام کرده تا به حجت شرعی برای تغییر و انتصاب فرد جدید نرسد هیچ تغییری را ایجاد نخواهد کرد.

اما شهرستان کلاله به عنوان سومین شهر بزرگ استان گلستان از نظر وسعت و دارا بودن روستاهای متعدد امروز با تغییر در راس مدیریتی فرمانداری خود شد و طی حکمی از سوی استاندار گلستان، دکتر فرهاد شیبک به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان منصوب شد.

فرهاد شیبک تا به امروز فرماندار شهر صنعتی اشتهارد در استان البرز بود و پیش از آن نیز سوابقی همچون مسئول حراست و معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری گنبدکاووس، بخشدار اینچه برون، کارشناس صمت، ارزیابی عملکرد، مشاور جوان و ... در فرمانداری را در کارنامه داشته است.

وی که در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی است در مقطع دکترا رشته کارآفرینی توسعه را گذرانده و به نظر می رسد با توجه به مزیت رقابتی کلاله که کشاورزی و گردشگری آن می باشد بتواند در این حوزه گام های موثری را بردارد.

فرهاد شیبک سالهای ابتدایی زندگانی خود را در شهرستان کلاله گذرانده و در حالیکه سالهای بعدی را در شهرستان گنبدکاووس زندگی کرده است اما مزار پدر شهید ایشان _ شهید حسینعلی شیبک_  واقع در گلزار شهدای شهرستان کلاله می باشد.

مراسم معارفه دکتر فرهاد شیبک و تکریم مهندس محمد ابراهیمی تودرواری روز یکشنبه با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان در فرمانداری این شهرستان برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار