وزیر کار درخصوص اینکه آیا همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی باز هم اجرا می‌شود یا خیر، گفت:این موضوع را از سازمان تامین اجتماعی پیگیر باشید، اتفاقات خوبی رقم خورده که جزئیات آن را مدیرعامل تامین اجتماعی اعلام می‌کنند.

تعیین تکلیف وزیر کار درمورد حقوق بازنشستگان/ همسان سازی به کجا رسید؟

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران، حجت الله عبدالملکی وزیر کار در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بازهم اجرا می‌شود؟ خاطرنشان کرد: این موضوع را از سازمان تامین اجتماعی پیگیر باشید، اتفاقات خوبی رقم خورده که جزئیات آن را مدیرعامل تامین اجتماعی در جریان هستند و اعلام می‌کنند.

عبدالملکی گفت: مقرر شده حسابرسی ویژه‌ای در خصوص بدهی دولت به تامین اجتماعی انجام شود تا مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت به صورت دقیق تعیین شود.

حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره آخرین اخبار از پرداخت بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی، اظهار کرد: به جد پیگیر پرداخت بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی هستیم. درحال حاضر اختلاف نظری میان سازمان با دولت درخصوص میزان بدهی وجود دارد.

 

 

وی گفت: مقرر شده حسابرسی ویژه‌ای در این خصوص انجام شود تا مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت به صورت دقیق بررسی شود. دولت در این دوره زمانی، عزم جدی برای پرداخت بدهی خود به سازمان تامین اجتماعی دارد.

عبدالملکی بیان کرد: مقدار کم و کیف بدهی در جلسات سازمان تامین اجتماعی با سازمان برنامه و بودجه در حال بررسی است تا محاسبات دقیقی انجام شود.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: هنوز میزان دقیق بدهی دولت به سازمان مشخص نیست منتظر هستیم بررسی‌ها انجام شود تا میزان رقم بدهی تعیین شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بازهم اجرا می‌شود؟ خاطرنشان کرد: این موضوع را از سازمان تامین اجتماعی پیگیر باشید، اتفاقات خوبی رقم خورده که جزئیات آن را مدیرعامل تامین اجتماعی در جریان هستند و اعلام می‌کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار