معاون هماهنگ‌کننده سپاه نینوا استان گلستان گفت: به طور متوسط ۳۶ تا ۴۸ هزار نفر دانش آموز استان گلستان به طور مجازی از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید کردند و از برنامه های آن بهره مند شدند.

بازدید مجازی ۴۸ هزار دانش‌آموز گلستانی از یادمان‌های شهدا

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما، حمید مازندرانی امروز در ستاد راهیان نور استان گلستان اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس به مدت ۲ سال به تعویق افتاده بود که امسال مقدمات برنامه راهیان نور با همکاری کمیته های ده‌گانه در استانداری گلستان و سپاه نینوای استان شکل گرفته است.

وی از اعزام چهار هزار نفر از مردم گلستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد و افزود: از این تعداد ۸۰۰ نفر دانشجو و مابقی از بسیجیان محلات هستند، در حال حاضر اعزام دانشجویان از ۱۷ اسفند ماه جاری آغاز شده و تا ۲۴ اسفند ماه ادامه دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه از ۲۴ اسفند ماه اعزام آحاد مختلف مردم به ویژه نیروهای بسیجی و اقشار به اردوهای راهیان نور آغاز می شود، یادآور شد: ما در جنوب کشور در شهرستان خرمشهر اردوگاه شهید باکری را داریم و در قالب اسکان، خدمات دهی و روایت گری به زائران کربلای ایران خدمات دهی می کنیم.

مازندرانی با بیان اینکه اردوگاه شهید باکری به طور همزمان از ظرفیت اسکان ۶۰۰ نفر برخوردار است، ابراز داشت: ۱۵ روایتگر در محل اردوگاه مستقر هستند و در هر اتوبوس اعزام شده به مناطق عملیاتی جنوب کشور نیز یک نفر روایتگر و یک روحانی حضور دارد.

وی به اردوهای دانش آموزی راهیان نور اشاره کرد و گفت: تاکنون یک تیم دانش آموزی به یادمان های شهدا اعزام شدند که برنامه آن به طور مستقیم از شبکه شاد برگزار شد و به طور متوسط ۳۶ تا ۴۸ هزار نفر از دانش آموزان گلستانی به طور مجازی از مناطق عملیاتی جنوب بازدید کردند و از برنامه های آن بهره مند شدند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار