سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان گفت: تا پایان فروردین ماه مشکل صف‌های طولانی نانوایی‌ها در استان برطرف می‌شود.

مشکل صف‌های طولانی نانوایی‌ها در استان گلستان برطرف می‌شود

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از تسنیم از گرگان، سید محمد دهنوی ظهر امروز در حاشیه بازدید از نانوایی‌های شهر گرگان با عذرخواهی از مردم استان بابت صف‌های طولانی در برخی از نانوایی‌های استان اظهار داشت: تا پایان فروردین مشکل صف‌های طولانی نانوایی‌ها در استان برطرف می‌شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان با بیان اینکه سال جدید با ماه مبارک رمضان همزمان شد که سبب کمبود در استان گلستان شد عنوان کرد: با اختصاص سهمیه اضافه امیدواریم تا پایان ماه مشکل این صف های طولانی برطرف شود.

وی افزود: برای برطرف شدن مشکل این صف‌های طولانی دستگاه‌ها و فرمانداری‌ها به کمک آمدند و سهمیه خوبی به استان گلستان اختصاص یافت.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان تصریح کرد: در برخی نقاط شهری هنوز صف‌های نانوایی شلوغ است اما با تمهیدات انجام شده تا پایان فروردین این صف‌های طولانی به حداقل خواهد رسید.

دهنوی تاکید کرد: متاسفانه بین قیمت نان یارانه‌ای با آرد در بازار آزاد زیاد است و بخشی از آردی که باید برای تهیه نان استفاده شود در بازار آزاد به فروش می‌رسد.

 ‌وی با بیان اینکه با اختصاص سهمیه‌های مازاد تا حدودی مشکلات برطرف شده اما امیدوارکننده نیست، افزود: در 2 ماه گذشته آرد صنف و صنعت از طریق سامانه وارد نشده آن هم به علت تعیین قیمت بود اما امروز این مشکل برطرف شد و اصناف هم می‌توانند آرد مورد نظر خود را سفارش بدهند و فشار هم از آرد یارانه‌ای برداشته می‌شود.

وی درباره برنامه‌های برطرف شدن مشکل توزیع نان در استان گلستان هم گفت: به زودی برنامه جامع برای  نانوایی‌ها اجرایی می‌شود و همچنین دوربین‌های نظارتی هوشمند نصب و خرید و فروش نان بر مبنای کارت‌های بانکی خواهد شد و برای رستوران‌ها و کافه‌ها هم نانوایی خاصی مشخص می‌شود تا این اصناف هم دچار مشکل نشوند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار