فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: در سال ۱۴۰۰ تعداد ۸۷ فقره احتکار کالا به ارزش بیش از ۷۸۹ میلیارد ریال در سطح استان گلستان کشف شد.

کشف بیش از ۷۸۹ میلیارد کالای احتکاری در استان گلستان/ مناطق آلوده گرگان پاکسازی شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سعید دادگر اظهار داشت: مقابله با جرایم اقتصادی از جمله احتکار کالاهای مورد نیاز مردم، همواره در دستور کار پلیس گلستان قرار دارد.

وی افزود: در همین راستا با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی و هم افزایی اطلاعاتی با بازرسی کل استان و همکاری با سازمان های مرتبط از جمله سازمان صمت و اداره کل تعزیرات حکومتی و هماهنگی با مراجع قضائی، در سال 1400 تعداد 87 فقره احتکار کالا به ارزش بیش از 789 میلیارد ریال در سطح استان کشف شد.

فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به دستگیری 91 متهم در این خصوص، گفت: ارزش کالاهای کشف شده طی این مدت نسبت به سال گذشته 113 درصد رشد را نشان می دهد.

سردار دادگر تاکید کرد: پلیس با همه توان در راستای مقابله با مجرمان و سودجویان تلاش خواهد کرد.

فرمانده انتظامی گرگان هم از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز گرگان طی یک عملیات پلیسی خبر داد.

سرهنگ علی تجری اظهار داشت: طرح ارتقا امنیت اجتماعی با هدف افزایش ضریب امنیتی در سطح منطقه و ناامن کردن محیط برای مجرمان در مناطق آلوده و جرم خیز گرگان به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح از ظرفیت و توان دیگر رده‌های عملیاتی پلیس های تخصصی نیز بهره گیری شد افزود: 12 خرده فروش مواد مخدر در این طرح دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی گرگان در ادامه با اشاره به کشف بیش از یک کیلو و500 گرم مواد مخدر در این عملیات تصریح کرد : با تلاش ماموران آلات و ادوات مصرف مواد مخدر و 2 دستگاه موتور سیکلت سرقتی نیز کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری یکی از اراذل و اوباش معروف و سابقه دار و گرداندن وی در سطح شهر با هماهنگی مراجع قضائی افزود : متهم از اراذل و اوباش معروف که دارای سابقه زورگیری، شرارات ، نزاع و درگیری، حمل سلاح و ایجاد مزاحمت بوده است .

سرهنگ تجری همچنین گفت : در این عملیات 10 قبضه سلاح و 45 فشنگ شکاری نیز کشف و2 سارق سیم های کابل برق نیر دستگیر شدند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار