کوهساریان گفت: در راستای اقدامات نظارتی در ماه مبارک رمضان، از 2 هزار و 300 واحد صنفی مجاز برای پذیرایی شهروندان و مسافران که عذر شرعی دارند، بازدید به عمل آمد که به تعداد یک هزار و 358 واحد تذکر داده شد.

بازدید از بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ واحد صنفی و پلمب ۴۰ واحد متخلف در گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما؛ سرهنگ امید کوهساریان اظهار داشت: در راستای ساماندهی صنوف ، طرح نظارت و کنترل اصناف در ماه مبارک رمضان توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان اجراء شد.
وی ادامه داد: در راستای اقدامات نظارتی در ماه مبارک رمضان، از 2 هزار و 300 واحد صنفی مجاز برای پذیرایی شهروندان و مسافران که عذر شرعی دارند، بازدید به عمل آمد که به تعداد یک هزار و 358 واحد تذکر داده شد.
وی با اشاره به پلمب 40 واحد صنفی متخلف به علت عدم رعایت قوانین و مقررات و ضوابط اماکن عمومی و صنفی در این ایام، بیان کرد: در بازدید های به عمل آمده 4 نفر با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان با اعلام تداوم و تشدید این گونه اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، موضوع را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار