مدیرکل بنیاد استان گلستان از تمامی مردم شریف و ولایت مدار استان، خانواده های معزز شاهد و ایثارگر جهت شرکت در راهپیمایی باشکوه روز قدس دعوت به عمل آورد.

بیانیه مدیرکل بنیاد گلستان به مناسبت روز قدس

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایثار واحد گلستان؛ در این بیانیه آمده است:
بسمه تعالی
روز قدس، روز تجدید اسلام و نماد وحدت و اقتدار مسلمین در حمایت امت اسلام از آرمان قدس شریف و فلسطین به شمار می‌رود؛ این روز بزرگ نه‌تنها به مردم مظلوم فلسطین بلکه متعلق به همه جهانیان است، روزی که مظلومان و عدالت خواهان فریاد ایستادگی حق در برابر باطل را طنین‌انداز می‌کنند.
روزی که تبلور رسای سیراب شدگان عاشورا و تجسم خشم مقدس و نفرت عمیق مسلمین عالم علیه رژیم نامشروع و غاصب صهیونیسم جهانی است.
در روز جهانی قدس، میراث معمار کبیر انقلاب، هم‌پیمان می‌شویم با تمام شهیدان و ایثارگران، تا داد مظلومانی که خنجر کفر و نفاق قلب آنان را شکافته و شلاق‌های بیداد و ستم جان و تنشان را نشانه رفته است بستانیم و در ماه میهمانی خدا با خالق خویش پیمان می‌بندیم که دست از یاری مظلومان برنخواهیم داشت.
اینجانب از مردم شریف استان گلستان به‌ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران دعوت می‌نمایم تا در راهپیمایی این روز سرنوشت‌ساز در وفاداری به آرمان‌های امام و رهبری، با امت بزرگ اسلامی هم‌نوا شوند و یأس و نومیدی دشمن و قدرت و قوت اسلام را بار دیگر رقم زنند. باشد که این حضورهای حماسی زمینه‌هایی برای حکومت صالحان و ظهور منجی عالم بشریت باشد.
انشاالله
اسرافیل وزیری

 

ارسال نظر

آخرین اخبار