سایت خبری کاردمله که مدتیست فعالیت خود را بصورتی جدی در سطح شهرستان کردکوی آغاز کرده آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز شهرستان کردکوی و استان گلستان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد.

آغاز به کار سایت خبری کاردمله در کردکوی

 سایت خبری کاردمله که مدتی است فعالیت خود را بصورتی جدی در سطح شهرستان کردکوی آغاز کرده تلاش دارد آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز شهرستان کردکوی و استان گلستان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد.

به گزارش گلستان 24، مشی رسانه‌‌ای این سایت، تحلیلی – خبری خواهد بود و خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب، از درغلتیدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.

این مجموعه اما نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها، عملکرد مسئولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود می‌پندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.

مخاطبین ارجمند می توانند نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اخبار و سوژه های مدنظر خود را از قسمت “تماس با ما ” و یا ایمیل Kardmaleh92@Gmail.com در سایت کارمله ارسال نمایند.

انتهای پیام/گلستان ما

ارسال نظر

آخرین اخبار