فرمانده سپاه مراوه تپه:

فرمانده سپاه شهرستان مراوه‌تپه گفت: بیمارستان صحرائی به همت بسیج جامعه پزشکی در منطقه محروم گلیداغ شهرستان مراوه‌تپه راه‌اندازی می‌شود.

سومین بیمارستان صحرائی در منطقه محروم گلیداغ مراوه‌تپه راه‌اندازی می‌شود

به گزارش گلستان24، غلامرضا کاوش صبح امروز در جمع خبرنگاران درباره راه‌اندازی بیمارستان در مناطق محروم این شهرستان اظهار داشت: برای سومین بار بسیج جامعه پزشکی به کمک بسیجیان به مدت 3 روز در این مناطق محروم و مرزی بیمارستان صحرایی راه‌اندازی می‌کند.

وی تصریح کرد: در این طرح علاوه بر پزشکان خیر، مرکز بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی، بسیج و سپاه به مردم خدمات می‌دهند.

فرمانده سپاه شهرستان مراوه‌تپه تاکید کرد: این مرکز درمانی، خدماتی مانند زایمان، سونوگرافی، رادیولوژی، قلب، آزمایشگاه، چشم پزشکی را به اهالی این منطقه ارائه می‌دهند.

کاوش اظهار کرد: همه خدمات این بیمارستان رایگان است و سال گذشته نیز در آذرماه به مناسبت هفته بسیج بیمارستان صحرایی در مرکز درمان بستر مراوه‌تپه به مدت 3 روز خدمات تخصصی به بیماران ارائه شد.

فرمانده سپاه شهرستان مراوه‌تپه تصریح کرد: بیش از 70 هزار نفر از اهالی منطقه از خدمات این بیمارستان پارسال بهره‌مند شدند.

وی محرومیت‌زدایی را یکی از اهداف سپاه اعلام کرد و گفت: با توجه به محرومیت این مناطق و دوری آن از شهرهای اطراف این بیمارستان تخصصی با همکاری بسیج جامعه پزشکی و همه دستگاه‌های اجرایی مرتبط راه‌اندازی می‎شود.

کاوش اظهار کرد: توزیع امکانات و ارائه خدمات درمانی به مناطق محروم استان از اولویت‌های دانشگاه علوم پزشکی گلستان و بسیج جامعه پزشکی استان است و در این بیمارستان علاوه بر فعال بودن داروخانه، خدمات پاراکلینیکی مانند رادیولوژی، آزمایشگاه و سونوگرافی ارائه می‌شود.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار