سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز می گوید رونق گرفتن بازار شب عید، فرصتی برای سوء استفاده قاچاقچیان کالا است و از این رو برنامه ریزی دقیقی برای تشدید برخورد با قاچاقچیان کالا از سوی وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی و دستگاه های کاشف انجام گرفته است.

برخورد با «قاچاقچیان کالا» تشدید می شود

به گزارش گلستان24، قاسم خورشیدی با اشاره به در پیش رو بودن عید و افزایش خرید کالا از سوی مردم در این ایام اظهار داشت: با توجه به افزایش تقاضای خرید در دو ماه پایانی سال و رونق گرفتن بازار در ماه های بهمن و اسفند، این افزایش تقاضا فرصتی برای سوءاستفاده قاچاقچیان کالا ایجاد می کند تا با بهره مندی از این فضا، مبادرت به واردات کالاهای قاچاق و فروش آن در بازار کند لذا ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و دستگاه های ذی ربط برنامه های خاصی برای مبارزه با پدیده قاچاق و تشدید برخورد با قاچاقچیان در دستور کار خود دارند.

برخورد با «قاچاقچیان کالا» تشدید می شود

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: در برنامه ریزی های انجام شده مقرر شد تا دستگاه های کاشف اعم از وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی و ... نظارت خود را در این بخش تشدید کنند.


وی گفت: دستگاه های کاشف تلاش خواهند کرد تا با تشدید اقدامات اطلاعاتی و نظارتی خود، از ورود کالاهای قاچاق از مبادی مرزی و ساحلی و همچنین انتقال این کالاها در محورهای مواصلاتی جلوگیری کنند.

خورشیدی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به برنامه ریزی های انجام گرفته، شاهد باشیم تا سود حاصل از گردش مالی شب عید به رونق اقتصادی تولیدکنندگان داخلی و تجار قانونی منجر شود.
 
منبع: فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار