در سومین روز از برزگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، دکتر طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از این نمایشگاه بازدید کردند

بازدید سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از غرفه ی گلستان24

در سومین روز از برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی دکترطاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از این نمایشگاه بازدید کردند.


آقای طاهری ابتدا از فعالین فضای مجازی استان گلستان حاضر در نمایشگاه دیدن کرد و از نزدیک در گفتگوهایی در جریان فعالیت های فرهنگی وبسایت ها قرار گرفت و نکاتی را برای بهبود فعالیت ها به هر شخص گوش زد کرد. غرفه های گلستان24 و معبر سایبری فندرسک ، سایت سلام گنبد، جنگ و زن ، سایت خبری شهدا و انجمن گلستانه از جمله غرفه هایی بودند که سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از آنها دیدن کرد.


سید علی طاهری همچنین با امضای طومار بلندی که در راستای محکومیت حملات رژیم صهوینیستی به غزه آماده شده بود انزجار خود را نسبت به این رژیم ظالم نشان داد.


آیت الله طاهری در ادامه با بازدید از غرفه گلستان24 از نزدیک در جریان نحوه فعالیت این سایت در استان گلستان قرار گرفتند و در نشستی با یکی از فعالین این سایت خبری سخنانی را حول محور فعالیت سایت گلستان24 مطرح کردند.

12

1314

17

18

15

16

 

ارسال نظر

آخرین اخبار