رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آستارا در ارتباط با تصویر منتشره در فضای مجازی شامل کشیده شدن یک قلاده سگ توسط کامیون این اداره در جاده گفت: همکاران ما لاشه یک قلاده سگ را برای خارج کردن از جاده به این شیوه حمل می کرده اند و حیوان، زنده نبوده است.

کشیدن سگ روی جاده با کامیون اداره راهداری + فیلم و عکس

به گزارش گلستان24؛ انور بی نیاز در گفت و گویی افزود: اغلب حیوانات اهلی نظیر سگ و گربه در گذر از جاده ها بر اثر برخورد با وسایل نقلیه، تلف می شوند و عوامل راهداری، لاشه آنها را برای دفن در محل مناسب، از جاده خارج می کنند.
وی اظهار کرد: اگر محل تلف شدن حیوان به محل مناسب دفن نزدیک باشد، راهداران دست یا پای لاشه حیوان را به خودرو می بندد و لاشه برای دقایقی تا رسیدن به محل دفن در جاده کشیده می شود.
بی نیاز ادامه داد: حساسیت شهروندان نسبت به محیط زیست و نحوه برخورد با حیوانات، قابل تامل و ارزشمند است اما عوامل راهداری و حمل و نقل جاده ای آستارا هرگز دست یا پای یک حیوان زنده را برای حمل، به کامیون نبسته اند.
انتشار تصویر بسته شدن یک قلاده سگ به کامیون گشت راهداری استان گیلان و کشیده شدن آن در جاده، واکنش برخی از کاربران شبکه های مجازی را در پی داشت.
بندر آستارا 25 کیلومتر راه اصلی، 148 کیلومتر راه روستایی و 15 کیلومتر بزرگراه دارد و بزرگراه ها و جاده های اصلی آن در مسیر شمال غرب کشور، پر تردد است.
بر اساس گزارش دیگری از خبرنگار ایرنا در آستارا ، با حضور مسئولان کلنگ ساخت کلانتری شهرک عباس آباد این شهرستان با هدف ارتقای سطح نظم و امنیت عمومی به زمین زده شد. 
فرماندار آستارا در آئین کلنگ زنی این طرح گفت: این شهرستان به لحاظ غنای فرهنگی و تاریخی و تلاش مرزبانان و نیروهای نظامی و انتظامی آن، از امنیت بالایی برخوردار است و امنیت، به عنوان بستر همه فعالیت ها همواره باید حفظ شود. 
یونس رنجکش افزود: شهرک عباس آباد آستارا درحال توسعه و گسترش است و تامین خدمات و امکانات مختلف در محدوده آن ضروری است. 
وی از شهرداری و دستگاه های خدمات رسان دیگر در آستارا خواست در اجرا و تکمیل ساختمان کلانتری عباس آباد همکاری کنند. 
شهرک عباس آباد آستارا در بخش مرکزی این شهرستان قرار دارد. 
بندر مرزی آستارا از پایگاه دریایی، هنگ مرزی، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی برخوردار است. 
این شهرستان با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است. 

کشیدن+سگ

لینک دانلود فیلم

/ رکنا

ارسال نظر

آخرین اخبار