مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، همه مناطق و شهرستان‌های استان گلستان از خدمات سینمای سیار بهره‌مند می‌شوند.

 سینمای سیار در همه شهرستان‌های استان گلستان دایر می‌شود

به گزارش گلستان 24 ؛عادله کشمیری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان، از بهره‌مندی همه شهرستان‌های استان گلستان از خدمات سینما سیار در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی خبر داد.

وی درباره هدف از راه‌اندازی سینمای سیار در شهرستان ها، روستاها و مناطق مرزی استان گلستان، گفت: هدف این است که مردم منطقه با پیمودن کوتاه‌ترین مسیر به سینما دسترسی پیدا کرده و بتوانند از فیلم‌های روز سینمایی کشور استفاده کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان افزود: این طرح در راستای سیاست‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به منظور ارائه خدمات با کم‌ترین هزینه در مناطق کم‌بهره و محروم از سینما اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: براساس تفاهم‌ نامه با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، انجمن سینمای جوانان استان گلستان به عنوان مجری طرح انتخاب شده و پس از دریافت درخواست مکتوب از هر یک از شهرستان‌ها و مناطق استان گلستان نسبت به راه‌اندازی سینمای سیار اقدام می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت: آغاز به کار سینمای سیار براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده از بهمن ماه سال جاری و هم زمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار