دفتر رییس جمهور در پیامی از استقبال پرشور مردم استان گلستان از کاروان دولت تدبیر و امید، قدردانی کرد.


قدردانی دفتر رییس جمهور از استقبال پرشور مردم گلستان از هیئت دولت

به گزارش گلستان 24 ؛به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در متن پیام دفتر رییس جمهوری آمده است: استقبال صمیمانه و پرشور مردم شریف استان سرسبز گلستان از کاروان دولت تدبیر و امید، بار دیگر صحنه‌ باشکوهی از یکپارچگی، همدلی و وفاداری عمیق مردم این خطه به ارزش‌ها و آرمان‌‌های انقلاب اسلامی را به تصویر کشید.

این استان غنی که علاوه بر برکات طبیعی و تنوع اقلیمی در طول تاریخ سرزمین و مأمن عرفا، ادبا، حکما، و علمای بزرگی بوده، از مراکز مهم تمدنی ایران‌ زمین است به‌ جرأت می ‌توان آن را گلستان اقوام ایرانی و رنگین‌ کمانی زیبا از هویت ملی خواند.

اما آنچه که این اقلیم پرنقش و نگار را، ارزشی مضاعف می ‌بخشد، وجود مردمانی با ایمان و مقاوم است که در مقاطع مختلف تاریخی، حافظانی امین برای اسلام و انقلاب و کشور بوده ‌اند.

دولت تدبیر و امید مصمم است در سایه درایت و همراهی مردم این استان، به ‌خصوص حمایت معنوی نماینده، ولی فقیه استان، با بهره ‌گیری از ظرفیت ‌های موجود و به ثمر رساندن به‌ موقع طرح‌‌های زیر ساختی، ضمن پاسخ ‌گویی به مطالبات به‌ حق مردم شریف منطقه، افق ‌های جدیدی برای توسعه پایدار این استان زیبا بگشاید تا بزودی در جایگاه شایسته خود قرار گیرد.

در این سفر علاوه بر برنامه ریزی برای تکمیل پروژه‌‌های باقی‌ مانده از سفر اول، طرح ‌های مهم عمرانی، گردشگری، اقتصادی، درمانی، به‌ ویژه ادامه زهکشی بخش عظیمی از اراضی کشاورزی و برخی طرح ‌های بزرگ ملی و استانی از جمله برقی و دو خطه کردن راه آهن اینچه ‌برون ـ. گرمسار و نیز تبدیل منطقه مرزی اینچه‌ برون به منطقة آزاد، مورد توجه و بررسی قرار گرفت که می‌ تواند جهش قابل توجهی در کل منطقه ایجاد کند.

بر خود فرض می‌دانیم به پاس میزبانی گرم مردم نجیب و با صفای شهر‌های مختلف گلستان از کاروان دولت تدبیر و امید، از اقشار مختلف مردم، نمایندۀ محترم، ولی فقیه، ائمه محترم جمعه و جماعات، نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی، مدیران استانی، خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران، شخصیت‌‌های علمی و مذهبی، اصناف، کارگران، اصحاب رسانه، نیرو‌های امنیتی، نظامی و انتظامی و سایر اقشار و گروه‌های سیاسی و اجتماعی استان قدردانی کنیم.

بی شک وحدت و همدلی اقوام و مذاهب مختلف و همچنین مسؤولین این استان، سرمایه بزرگی برای رشد و پیشرفت روزافزون و الگویی ملی برای رفع مشکلات و توسعه کشور است که امیدواریم از این ظرفیت برای رفاه و آسایش بیشتر این خطّه، به‌ درستی استفاده شود.

انتهای پیام/ح

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار