معاون درمان وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی با اشاره به برخی کمبودها در مراکز درمانی از نظر متخصص، گفت: طی دو ماه آینده بیش از 200 متخصص جدید به مراکز درمانی در سراسر کشور اعزام خواهند شد.


اعزام بیش از 200 متخصص جدید به مراکز درمانی کشور

به گزارش گلستان 24 ؛ به نقل از دانشگاه علوم پزشکی گلستان، دکتر «قاسم جان بابائی» در حاشیه بازدید از مرکز فوق تخصصی جراحی قلب امیرالمومنین(ع) کردکوی اظهار کرد: امسال بیش از 70 متخصص به مراکز درمانی استان گلستان اختصاص داده شد که از نظر تعداد و به نسبت جمعیت استان از رتبه خوبی در کشور برخوردار بوده است.

وی با اذعان به فرسودگی برخی مراکز درمانی، تصریح کرد: بخشی از کار هتلینگ به نحو مطلوب از سوی دانشگاه علوم پزشکی گلستان انجام  شده و بخش‌های باقی‌مانده نیز از محل   اعتبارات بعدی که برای همین منظور اختصاص می‌یابد از نظر  فضای هتلینگ و زیرساخت‌های فنی بیمارستان‌ها اصلاح خواهد شد.

جان‌بابائی با اشاره به ضرورت اولویت‌بندی و انطباق سطح توقعات و نیازسنجی‌ها با منابع مالی موجود، افزود: با توجه به این‌که ما در شرایط تحریم هستیم و محدودیت‌های مالی زیادی وجود دارد، اما دستاوردهای خوبی در استان داشتیم که نشان از مدیریت صحیح و پیگیری‌های مسئولان دانشگاه علوم پزشکی گلستان دارد.

معاون درمان وزارت بهداشت ابراز امیدواری کرد که با اضافه شدن دستگاه دوم آنژیوگرافی توسط بخش خصوصی در این مرکز پاسخگوئی مناسبی به نیاز مراجعان صورت گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار