فرمانی از اجرای طرح پرسشگری سنجش میزان رشد اعتماد عمومی و بهبود نگرش و رفتار مردم نسبت به استاندارد در گلستان خبر داد.

اجرای طرح پرسشگری استاندارد در گلستان

به گزارش گلستان 24 ؛به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد گلستان، «محمود فرمانی» گفت: اجرای طرح پرسشگری استاندارد با هدف سنجش میزان اعتماد عمومی و بهبود نگرش مردم نسبت به استاندارد در فروشگاه رفاه گرگان انجام شد.

 

مدیرکل استاندارد گلستان اظهار داشت: اجرای طرح پرسشگری، با هدف سنجش میزان آگاهی و شناخت شهروندان نسبت به وظایف سازمان ملی استاندارد ایران  و در راستای ارتقای کیفیت خدمات رسانی، اطلاع از میزان شناخت مصرف کنندگان نسبت به علامت استاندارد و اهمیت درج نشان استاندارد بر روی محصولات تولیدی در کشور و همچنین میزان آگاهی شهروندان از کالاهای مشمول استاندارد اجباری و تشویقی انجام گرفت.

 

دبیر شورای استاندارد گلستان افزود: از آنجایی که ترویج و توسعه استانداردسازی جز با همراهی و حمایت مصرف کنندگان انجام نمی شود، سنجش میزان اعتماد عمومی مردم نسبت به استاندارد، مقدمه شروع برنامه سازی و اصلاح راهبردها برای تقویت استانداردسازی است.

 

فرمانی با بیان اینکه این سومین سال است این طرح در کشور و در سطح فروشگاه های زنجیره ای اجرا می شود، اظهار داشت: در استان گلستان، با توجه به توزیع جامعه آماری و جمعیت نمونه در کشور، از 89 نفر نظرسنجی شد.

 

وی ادامه داد: اطلاعات پرسشنامه های مذکور پس از تکمیل، در سامانه مربوطه وارد و اصل پرسشنامه ها جهت بررسی و اعلام نتیجه کلی به سازمان ملی استاندارد ایران ارسال می شود.

 

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار