مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان از اکران ۱۴ فیلم سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در تالارفخرالدین اسعدگرگانی خبر داد.

 فیلم‌های سی‌و‌هفتمین جشنواره فیلم فجر در گلستان نمایش داده می‌شود

به گزارش گلستان 24 ؛به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری اظهارداشت: استان گلستان میزبان جشنواره فیلم فجر سی و هفتم شد و فیلم های منتخب این جشنواره در استان نمایش داده می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان افزود: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از 12 تا 22 بهمن ماه سال جاری 14 فیلم از بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در مجموعه تالارفخرالدین اسعد گرگانی اکران خواهد شد.

وی ضمن دعوت از عموم مردم خصوصا اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه استان به حضور در این رخداد فرهنگی و هنری، ادامه داد: هدف از برپایی این جشنواره در مجموعه تالارفخرالدین اسعد گرگانی احیا و راه‌اندازی سینمای این مجموعه ارزشمند بوده که از سالیان دور امکان اکران فیلم را داشته است.

کشمیری اظهار کرد: برای این جشنواره پیش‌بینی‌هایی برای برپایی جلسات نقد و بررسی آثار و حضور تعدادی از فیلم‌سازان و هنرمندان ملی شده است.

وی افزود: این جشنواره به همت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و انجمن سینمای جوانان استان گلستان برگزار می‌شود و اسامی فیلم‌ها، جدول اکران و دیگر برنامه‌ها به زودی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار