آئین تکریم و معارفه رئیس ورزش و جوانان شهرستان گالیکش با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار گالیکش و معاون مدیرکل ورزش و جوانان گلستان، برگزار شد.

 ورزش و جوانان گالیکش، بین دو آزادشهری دست‌به‌دست شد

به گزارش گلستان 24 ؛به نقل از نیلکوه، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار گالیکش در این آئین که پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی حسین نصیری رئیس سابق اداره ورزش و جوانان، برای رئیس جدید در انجام امور ورزش و جوانان این شهرستان آرزوی موفقیت و پیروزی کرد.

ایوب ابوالتختی افزود: شهرستان گالیکش درزمینهٔ ورزش قهرمانی از ظرفیت قابل قبولی برخوردار است و با دارا بودن مدال‌های کشوری و بین‌المللی جایگاه خوبی در ورزش استان و کشور دارد که این جایگاه نتیجه زحمات مجموعه ورزشکاران و مسئولین شهرستان بوده و قطعاً با تلاش و پشتکار مدیریت جدید ورزش در شهرستان، کماکان ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: گالیکش ازنظر نیروی جوان، ازجمله شهرستان‌های مستعد استان است، که با برنامه‌های متنوعی که اداره ورزش و جوانان شهرستان طراحی و برنامه‌ریزی خواهد کرد، بیش‌ازپیش شاهد موفقیت‌های این سرمایه‌های ملی کشور در شهرستان خواهیم بود.

گالیکش 10 پروژه ورزشی نیمه‌تمام دارد

معاون پشتیبانی و توسعه‌ی منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان نیز در این مراسم گفت: گالیکش قریب به 2 هزار ورزشکار سازمان‌یافته دارد.

قاسم برزمینی افزود: گالیکش در سال گذشته 13 مدال ملی، یک مدال آسیایی و یک جهانی کسب کرده است.

به گفته وی سال گذشته 5 ورزشکار گالیکش به اردوی تیم‌های ملی دعوت‌شده‌اند.

معاون پشتیبانی و توسعه‌ی منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان تصریح کرد: 10 پروژه نیمه‌تمام سالن ورزشی و زمین چمن مصنوعی در شهرستان گالیکش وجود دارد که با تأمین اعتبارهای انجام‌شده در سال 98 تکمیل و بهره‌برداری می‌شود.

گفتنی است در این آئین از زحمات حسین نصیری رئیس سابق ورزش و جوانان شهرستان گالیکش که از مردادماه 1394 عهده‌دار این سمت بوده قدردانی و طی حکمی از سوی طیبی مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان، جواد عجم که پیش‌ازاین رئیس اداره ورزش و جوانان رامیان و آزادشهر بوده به‌عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان این شهرستان معارفه شد.

شایان‌ذکر است نصیری نیز عصر امروز به‌عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان خان ببین معارفه می‌شود. نصیری و عجم اهل آزادشهر هستند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار