رئیس سازمان بسیج رسانه استان گلستان از برگزاری چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان گلستان به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

 چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان گلستان برگزار می‌شود

به گزارش گلستان 24 ؛ علی خالقی ظهر امروز در میزگرد تخصصی اصحاب رسانه گلستان به منظور محکومیت هتک حرمت به خبرنگار پرس‌تی‌وی اظهار داشت: چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان گلستان با اهداف تبیین، توسعه و نهادینه سازی مواضع گفتمان اصولی انقلاب انقلاب اسلامی در مواجهه با جنگ تمام‌عیار و همه‌جانبه نرم و نفوذ دشمن، بصیرت‌بخشی آحاد مردم، حمایت از تولیدات فاخر رسانه‌ای ارزشی و انقلابی در عرصه رسانه، تقویت روحیه خودباوری اصحاب رسانه و افزایش تولیدات متناسب با اهداف انقلاب اسلامی در رسانه‌ها و ارتقاء آنها برگزار خواهد شد.

وی افزود: اصحاب رسانه باید آثار خود را از یک دی ماه 96 تا 25 بهمن ماه 97 منتشر کرده باشند و باید آثار خود را تا 25بهمن ماه به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

خالقی تصریح کرد: این جشنواره به صورت استانی برگزار می‌شود و همه فعالان رسانه‌ای استان اعم از مکتوب و مجازی، دیداری و شنیداری می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گلستان عنوان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را در قالب خبر، مصاحبه، گزارش، مقاله (یادداشت و سرمقاله)، تیتر، عکس، خبری، چند رسانه‌ای(اینفوگرافی، فیلم کوتاه و کاریکاتور) ارسال نمایند.

وی گفت: موضوعات جشنواره، بسیج و حوزه‌های اقدام خدمات اجتماعی محرومیت‌زدایی، اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، بصیرت و دشمن شناسی، مبارزه با آسیب شناسی، مسائل صنفی خبرنگاران، سبک زندگی ایرانی اسلامی،؛ امر به معروف و نهر از منکر و دستاورد های چهل ساله انقلاب دانست و در بخش موضوعات استانی نیز، زیست بوم استان فرصت و تهدیدات در حوزه کشاورزی، گردشگری، منابع طبیعی و خلیج گرگان، شهدای مدافع حرم استان، وحدت و همدلی اسلامی در استان و پیشرفت و توسعه همه جانبه استان گلستان است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گلستان خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس گرگان، میدان شهید قندهای، مجتمع امام رضا(ع)، سازمان بسیج رسانه استان گلستان مراجعه و یا با شماره‌های 31426265، 31426266 و 32628555 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار