آشنا گفت: متقاضیان شرکت در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی تا ساعت ۲۴ امشب برای ثبت‌نام مهلت دارند.


امشب؛ آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی+ دفترچه

به گزارش گلستان 24 ؛ سید عزیز آشنا مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اظهار کرد: ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ برگزار می‌شود، متقاضیان شرکت در این آزمون تا ساعت ۲۴ امروز سه شنبه ۹ بهمن ماه برای ثبت نام در آزمون مهلت دارند.

وی ادامه داد: تعداد افراد پذیرفته و استخدام شده از طریق دو آزمون کتبی و مصاحبه در ششمین آزمون استخدامی بیش از ۴۶۰۰ نفر است، متقاضیان برای ثبت نام باید به سامانه www.hrtc.ir مراجعه کنند.

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی افزود: با توجه به اینکه تنها یک روز تا پایان مهلت ثبت‌نام باقی است، میزان ثبت نام‌ها از روز گذشته افزایش یافته و انتظار می‌رود تا امروز نیز با مراجعه بیشتری روبه‌رو شویم.

آشنا با تاکید بر اینکه مهلت ثبت نام تمدید نمی‌شود، تصریح کرد: به متقاضیان ثبت‌نام پیشنهاد می‌شود در اولین فرصت نسبت به ثبت نام اقدام کنند، چرا که ممکن است اطلاعات آن‌ها نیاز به ویرایش داشته باشد. در این صورت امکان ویرایش را در بازه زمانی مقرر دارند.

وی به تغییرات ایجاد شده در سامانه و دفترچه اشاره و عنوان کرد: برخی مشاغل به تعدادی از شهر‌ها اضافه شده اند و اصلاحیه آن در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در دسترس است. متقاضیان پیش از ثبت نام به سایت مراجعه نموده و دفترچه را کامل مطالعه کنند.

آشنا تاکید کرد: پیشنهاد این است که علاقه‌مندان به ثبت نام در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های دولتی ثبت نام خود را امروز انجام دهند تا در یک روز باقی مانده فرصت ویرایش اطلاعات را پیدا کنند. زیرا زمان تکمیل ثبت نام و بارگذاری اطلاعات زمان بر است.

براساس این گزارش دفترچه راهنمای آزمون ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور منتشر شده و متقاضیان می توانند جهت دانلود دفترچه اینجا کلیک کنند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار