همزمان با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران؛ یک هزار و 282 پروژه محرومیت‌زدایی استان گلستان به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

1282 پروژه محرومیت‌زدایی گلستان به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد

به گزارش گلستان 24 ؛ به مناسبت دهه فجر ظهر امروز همزمان با افتتاح 40 هزار پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی و زودبازده در کشور؛ تعداد یک هزار و 282 پروژه در استان گلستان به دستور سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه به صورت ویدئو کنفرانس در محل قرارگاه عملیاتی سپاه نینوا گلستان افتتاح شد.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در این جلسه از آغاز و اجرای عملیات همزمان یکهزار و 282 پروژه محرومیت‌زدایی همزمان با افتتاح 40 هزار پروژه محرومیت‌زدایی و زودبازده در سطح کشور خبر داد و گفت: پیش‌بینی شده افتتاح این پروژه‌ها در بازه زمانی چهار، 6 و هشت ماه انجام شد.

معروفی از افتتاح مدرسه چاپاقلی بندرترکمن خبر داد و گفت: همزمان با افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی این مدرسه 17 بهمن ماه جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی بیان کرد: غسالخانه در مینودشت، خانه عالم در علی‌آبادکتول، غسالخانه تیلان آزادشهر، غسالخانه محمدآباد آق‌قلا در ایام دهه فجر افتتاح می‌شود.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان از توزیع دو بسته 40 تایی سبد حمایتی به مناطق محروم گرگان و بندرترکمن خبر داد.

معروفی از ساخت مدرسه محمود آباد گالیکش خبر داد و افزود: ساخت مدرسه استثنایی سیمین‌شهر گمیشان، ساخت خانه محروم مینودشت به عنوان پروژه محرومیت‌زدایی در دستور کار است.

وی تعداد پروژه‌های مرحله دوم طرح کرامت را هشت مورد عنوان کرد و گفت: 300سری جهیزیه به 300 زوج استان و 300 نیسان به شهرستان‌های مختلف آماده شده که اواخر دهه فجر یا تا پایان بهمن ماه جاری تحویل می‌شود.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان ادامه داد: 500 سری جهیزیه برای 500 زوج دیگر آماده شده که با همکاری قرارگاه سپاه نینوا تا پایان امسال انجام می‌شود و تا دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه 18 قلم کالا به نوعروسان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار