نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی معتقد است که این شهرستان از نظر توسعه مظلوم واقع شده و عقب ماندگی های زیادی دارد که باید با نگاه ویژه مسئولان استانی و ملی جبران شود.

 نماینده مجلس: گنبد از نظر توسعه، مظلوم و عقب مانده است

به گزارش گلستان 24 ؛«قرجه طیار» روز شنبه در آیین متمرکز افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 402 طرح عمرانی، تولیدی و اقتصادی گنبدکاووس که با حضور استاندار گلستان برگزار شد، از خدمات ارایه شده در 40 سال گذشته و نیز چند سال اخیر در این شهرستان قدردانی کرد.

وی گفت: گنبدکاووس با وجود اینکه در بسیاری از حوزه ها از جمله وحدت و همبستگی بین اقوام و مذاهب و تولیدات بخش کشاورزی در استان گلستان و حتی کشور زبانزد است، اما هنوز به جایگاه واقعی خود نرسیده است.

طیار افزود: شهرستان گنبدکاووس از نظر وسعت، جمعیت و توانمندی ها، حرف های زیادی برای گفتن دارد و توجه ویژه مسئولان گلستان به این شهرستان برای رفع کمبودها، مطالبه جدی آحاد مختلف مردم است.

وی، راه اندازی دانشکده علوم پزشکی، تکمیل جاده ترانزیتی موسوم به نفت، اجرایی کردن راه آهن گرگان - گنبد - مشهد و احداث بیمارستان 400 تختخوانی را از مهمترین مطالبات مردم گنبدکاووس برشمرد و با یادآوری سفر ماه گذشته رییس جمهوری به این شهرستان و گلستان، گفت: مردم این دیار انتظار داشتند، مصوبات بهتری برای آنان در جریان این سفر پیش بینی می شد.

نماینده مردم گنبدکاووس درمجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگرچه مصوبات سفر ریاست جمهوری در مجموع خوب بوده است اما باید توجه بیشتری به دومین شهرستان بزرگ استان گلستان برای جبران عقب ماندگی ها می شد.

طیار خاطرنشان کرد: اقوام مختلف مردم گنبدکاووس با وجود همه توطئه های دشمنان، همواره وفادار به انقلاب اسلامی بوده و هستند و انشا الله از جنگ اقتصادی دشمن نیز با سربلندی بیرون می آیند.

به گزارش ایرنا، برای افتتاح یا آغاز عملیات اجرایی 402 طرح عمرانی، تولیدی و اقتصادی گنبدکاووس با اشتغالزایی 3163 نفر، درمجموع افزون بر 11 هزار و 700 میلیارد ریال هزینه شده و می شود.

شهرستان گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است

انتهای پیام/ایرنا

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار