معاون دانشجویی دانشگاه پیام‌نور کشور گفت: نمایشگاه ملی دستاوردها و توانمندی‌های دانشگاه پیام نور از امروز در گرگان مرکز استان گلستان گشایش یافت.

 رقابت ۲۵۰ دانشجو در نمایشگاه ملی دستاوردها و توانمندی‌های دانشگاه پیام نور در گرگان

به گزارش گلستان 24 ؛امین ناجی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه ملی دستاوردها و توانمندی‌های دانشگاه پیام‌نور اظهارداشت: نمایشگاه ملی دستاوردها و توانمندی‌های دانشجویان دانشگاه پیام نور سراسر کشور امروز در گرگان گشایش یافت.

وی افزود: در این نمایشگاه دانشجویان پیام نور از 31 استان کشور، توانمندی‌های خود را در 3 بخش نشریات، انجمن‌ها و کانون‌ها در 31 غرفه در معرض داوری قرار داده‌اند.

معاون دانشجویی دانشگاه پیام‌نور کشور با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره و نمایشگاه اظهار کرد: با برگزاری این جشنواره و نمایشگاه‌ها ما می‌توانیم توانمندی‌های دانشجویان خود را که به سبکی خاصی آموزش داده می‌شوند به کشور نشان دهیم.

ناجی گفت: با برگزاری این‌گونه نمایشگاه و جشنواره‌ها و ارائه توانمندی‌ها می‌توانیم این پتانسیل‌ها را به مردم و علاقمندان به آموزش عالی نشان دهیم.

وی از حمایت ویژه از برگزیدگان این نمایشگاه و جشنواره خبر داد و گفت: 250 نفر از دانشجویان سراسر کشور در این نمایشگاه در 31 فرعه حضور دارند که از نفرات برتر حمایت‌های مادی و معنوی خواهد شد.

معاون دانشجویی دانشگاه پیام‌نور کشور افزود: برترین‌های این نمایشگاه در بخش‌های مختلف در روز 29 بهمن معرفی می‌شوند و نفرات برتر این جشنواره و نمایشگاه همانند جشنواره‌های قبلی در پرداخت شهریه حمایت خواهند شد و در پرداخت شهریه سال 98 به آنان کمک خواهیم کرد.

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار