- مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری گرگان گفت: هرس نارنج های کوی بهاران گرگان در راستای بازشدن فضا و رفع تاریکی اتفاق افتاد.

هرس نارنج های کوی بهاران گرگان برای رفع تاریکی فضای پارک انجام شد

به گزارش گلستان 24 ؛  هرس درختان کوی بهاران خیابان علیمحمدی گرگان در زمانی که این درختان به بار نشسته اند، سبب گِله شهروندان شده است.

مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری گرگان در واکنش به این موضوع به خبرنگار مهر گفت: در کوی بهاران فضای سبز مثلثی شکلی به مساحت حدود ۶۰۰ متر وجود دارد که به دلیل ازدحام شاخه های درختان به محل امنی برای اراذل و اوباش تبدیل شده بود.

یحیی ستوده نیا افزود: با مشاهدات میدانی و همچنین پیگیری شهروندان برای نصب نورافکن و رفع تاریکی آن اقدام کردیم و علاوه بر آن بعضی از درختان نارنج آن هم هرس شد.

وی با بیان اینکه در این فضا مجموعه بازی کودکان وجود دارد، ادامه داد: هرس درختان در راستای باز شدن دید انجام شد تا مردم بتوانند از این فضا استفاده کنند.

ستوده نیا اضافه کرد: سازمان فضای سبز مجاز است تا ۳۰ درصد شاخه ها را حتی در وسط تابستان هرس کند و با این کار مشکلی برای درخت پیش نمی آید.

وی بیان کرد: شهروندان روزهای گذشته گِله داشتند که فضای پارک تاریک و خوفناک بوده و قابل استفاده نیست بنابراین برای رفع این مشکل قسمتی هایی از این درختان هرس شد.

ستوده نیا تأکید کرد: وقتی فضایی توسط درختان محل امنی برای اراذل و اوباش می شود باید درختان را هرس کرد.

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار