مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان گفت: از مجموع چهارهزار بسته لوازم خانگی مربوط به سیلزدگان استان توزیع تعداد ۸۰۰ بسته این لوازم در بین مددجویان کمیته امداد به اتمام رسید.

توزیع ۸۰۰ بسته لوازم خانگی بین سیل زدگان گلستانی

به گزارش گلستان 24 ؛  محمدمهدی سلمان زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تاکنون از مجموع چهار هزار بسته لوازم خانگی اهدایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) که برای سیلزدگان استان در نظر گرفته شده بود، ۸۰۰ بسته این لوازم در بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) توزیع شد.

وی اشاره کرد: هر بسته شامل یخچال، فرش، اجاق گاز، دو تخته پتو، ظروف تفلون و همچنین ظروف غذاخوری است.

سلمان زاده ادامه داد: با ۶ قلم جنسی که در هر بسته وجود دارد در واقع تاکنون تعداد  چهار هزار و ۸۰۰ قلم کالا در شهرهای سیلزده استان بین نیازمندان اهدا شد.

وی در ادامه گفت : مابقی سه هزار و ۲۰۰ بسته این لوازم مربوط می شود به خانواده های غیرکمیته امدادی در سطح استان که به زودی برابر لیست استانداری، تقدیم سیلزدگان استان می شود.

سلمان زاده در پایان اشاره کرد: با عنایت به تاکید ریاست ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) کشور هم با توجه به شرایط آغاز سال و شروع تولید کارخانجات در «سریعترین زمان ممکن» تهیه و توزیع شد و همچنین با عنایت به شعار سال «رونق تولید» این اقلام از کالاهای تولید داخلی تهیه شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار