نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان طی پیامی از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.


دعوت حضرت آیت الله نورمفیدی برای راهپیمایی روز قدس

به گزارش گلستان24 ؛ در متن پیام آمده است:

روز قدس، یادآور تکلیفی برای ملل مسلمان نسبت به فلسطین است وَ لَنْ یَجْعَلَ اللَّهُ لِلْکافِرینَ عَلَی الْمُؤْمِنینَ سَبیلاً.

روز قدس، روز استجابت دستور خداست که فرمان داد: یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اسْتَجِیبُوا لِلَّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاکُمْ.

طراحی هوشمندانه روز جهانی قدس و فرصت سازی برای نشان دادن وحدت و اراده امت اسلامی در قبال حل مسأله فلسطین و دفع غدّه سرطانی اسرائیل به عنوان اولویت اول جهان اسلام توسط حضرت امام خمینی (ره) یک تصمیم راهبردی بود.

این امر، طی سالیان اخیر سبب شد در میدان رقابت سنگین و تنازع بین قدرت‌های جهانی، آرمان آزادی قدس شریف به مثابه یک ضرورت حتمی و تاریخی پلی به گذشته، حال و آینده آحاد مسلمانان عالم ایجاد کند.

مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پیرامون تلاش‌ها برای به فراموشی کشاندن موضوع فلسطین، می‌فرمایند: سال‌های متمادی است که سعی می‌شود مسئله قدس فراموش شود.

روز قدس، درست تیری است به قلب این توطئه؛ حرکتی است برای خنثی کردن این توطئه خباثت‌آمیزی که استکبار و صهیونیسم و طرفداران و همکارانشان دست به یکی کرده‌اند تا به کلّی مسأله فلسطین را به دست فراموشی بسپارند.

امسال در وضعیت خاصی که حاکمان بی‌خرد ایالات متحده آمریکا، رژیم غاصب صهیونیستی و برخی از حاکمان فاسد و وابسته منطقه برای فشار بر ملت غیور ایران ایجاد کرده‌اند، تصور می‌کنند می‌توانند بر اراده آهنین ملت ایران خللی وارد سازند.

اما این مردم همیشه در صحنه در روز قدس امسال نیز در راستای پیروی از سیره امام راحل و منویات حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب (مدظله العالی)، مانند گذشته با حضور حماسی خود بر آرمان‌های بلند امام و رهبری، مهر تایید خواهند زد.

از همه اقشار مردم شریف استان گلستان دعوت می‌کنم با درک عمیق از شرایط کشور و منطقه با حضور گسترده‌تر از گذشته در راهپیمایی روز قدس بر پیمان مستحکم خود با آرمان‌های حق‌طلبانه مردم مظلوم فلسطین تاکید کرده و فریاد‌های بلند خود را از ظلم و جنایت این رژیم غاصب صهیونیستی به گوش جهانیان برسانند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار