مدیرکل جدید انتقال خون استان گلستان در مراسمی با حضور مدیران سازمان انتقال خون ایران و مدیران استانی معرفی شد.

 مدیرکل جدید انتقال خون استان گلستان معرفی شد

به گزارش گلستان 24 ؛ در مراسمی با حضور سخنگوی سازمان انتقال خون ایران و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگوئی به شکایات سازمان انتقال خون ایران، سیدصادق بنی عقیل به عنوان مدیرکل جدید انتقال خون استان گلستان معرفی و از زحمات میرمحمدعلی حسینی مدیر کل پیشین قدردانی شد.

میرمحمدعلی حسینی مدیرکل پیشین انتقال خون گلستان در این مراسم گفت: در مدیریت یک مجموعه همدلی با پرسنل ضروری است و از همه همکاران که در طی این 8 سال همکاری خوبی داشتند قدردانی می‌کنم.

مدیرکل پیشین انتقال خون گلستان افزود: در این مدت از لحاظ سخت‌افزاری و تجهیزات و افزایش فضای فیزیکی و تعداد پایگاه‌ها پیشرفت قابل قبولی داشتیم.

مدیرکل جدید انتقال خون گلستان هم در این مراسم اظهار کرد: تکریم اهداکننده و پرسنل اهداکننده‌ها جایگاه خاصی در انتقال خون دارد زیرا بدون آنها انتقال خون معنایی ندارد.

سیدصادق بنی عقیل ادامه داد: استفاده از ظرفیت و مشارکت همه همکاران، ایجاد آرامش در بین آنها، تشکیل کمیته فنی و علمی که همه تصمیمات براساس آن اتفاق بیفتد، از جمله برنامه‌های من است.

محمد کاخکی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگوئی به شکایات سازمان انتقال خون ایران هم در این مراسم گفت: سازمان انتقال خون همانند نگین درخشانی در کشور است که خدمات خوبی به مردم ارائه می‌کند.

وی افزود: گاه شکایاتی از طرف اهداکننده‌ها منعکس می‌شود که جای تأمل دارد و نباید به علت خستگی پرسنل این عمل اتفاق بیافتد. انتخاب مدیران از طریق بانک اطلاعاتی که توسط افرادی که خود را شایسته مدیریت می‌دانند و اطلاعات خود را بارگذاری کرده‌اند، انجام می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار