یک رسانه روس به بررسی پیشنهاد لاتزیوی ایتالیا به زنیت سن‌پترزبورگ برای خرید سردار آزمون، مهاجم ایرانی در نقل‌وانتقال‌های تابستانی اروپا پرداخت.

سردار آزمون در راه لاتزیو

به گزارش گلستان۲۴؛ به نقل از Football-media روسیه، انتقال سردار آزمون به لاتزیو می‌تواند سبب تضعیف خط حمله زنیت شود. او که پیش از این در تیم‌های روستوف و روبین‌کازان به بازیکن محددوی تبدیل شده بود در زنیت نقش بسیار پررنگی دارد و تیم‌های اروپایی نمی‌توانستند منکر دیدن سردار آزمون شوند. لاتزیوی ایتالیا مدت‌هاست که سردار آزمون را در لیگ برتر روسیه زیر نظر دارد. در دوره محدودیت مالی لاتزیو شانس خرید بازیکن اروپای شرقی توسط این تیم به صورت قرضی خواهد بود. لاتزیو در رقابت با تیم‌هایی همانند اینتر، یوونتوس، رم و ناپولی در جذب بازیکنان آفریقایی و آمریکای جنوبی شانس کمتری دارد.

بر اساس این گزارش، ایگلی تاره، مدیر ورزشی تیم لاتزیو مصممم است تا سردار آزمون را در نقل‌وانتقال‌های تابستانی خریداری کند. این مهاجم تا سال ۲۰۲۲ میلادی با زنیت سن پترزبورگ قرارداد دارد و لاتزیو می‌داند که برای این انتقال باید ابتدا مسئله مالی میان سردا‌ر آزمون و تیم روسی را حل کند. لاتزیو در فصل اخیر سری A ایتالیا رتبه هشتم جدول را کسب کرد که برای هواداران خوشایند نیست. از سویی این تیم در بحران مالی قرار دارد و برای زنیت سن‌پترزبورگ فروش سردا‌ر آزمون در ماه ژوئن با مبلغی کمتر یا بیشتر قابل حل است اما با کمتر از مبلغ ۲۰ میلیون یورو این بازیکن را را به لاتزیو نخواهد داد. زنیت می‌تواند بخشی از این بودجه را کنار بگذارد یا صرف خرید بازیکن دیگری در صورت انتقال سردار آزمون کند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار