رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران با ابلاغی علی متانت را به سمت مدیرکل فرودگاه‎های استان گلستان منصوب کرد.

انتصاب مدیر کل فرودگاه های استان گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در این ابلاغ استقرار سیستم مدیریت ایمنی و ارتقای سطح خدمات فرودگاهی در جهت پاسداشت حقوق شهروندی مسافران و هماهنگی موثر با شرکت‎های هواپیمای و نهادهای حفاظتی-امنیتی و دیگر مجموعه‎های مرتبط با خدمات فرودگاهی را به عنوان یکی از وظایف مورد انتظار خود از متانت عنوان کرده است.

وی توسعه کار تیمی، افزایش مهارت‎ها و بهبود شرایط کاری منابع انسانی متخصص ضمن تاکید بر شناسایی و بکارگیری نیروهای مستعد و جوان با هدف همتاپروری و کادرسازی و همچنین نگهداری اصولی زیرساخت‎های موجود و بهره‎برداری موثر و اقتصادی از ظرفیت‎های فرودگاهی، توسعه کسب و کارها و وصول به موقع درآمدها با تاکید بر انضباط مالی، اجتناب از اتلاف منابع، کاهش هزینه‎ها، رعایت دقیق قوانین و مقررات و هماهنگی کامل با ستاد شرکت را به عنوان دیگر وظایف مدیرکل جدید فرودگاه گرگان برشمرده است.

امیرمکری همچنین وی را مامور کرده است که با برقراری تعامل موثر با مسئولان ارشد استان به منظور استفاده از ظرفیت‎های فراهم شده در حوزه فرودگاهی و ایجاد مسیرهای جدید پروازی از مناطق مختلف اقدام کند.

گفتنی است، علی متانت پیش از این مدیریت فرودگاه ایلام را برعهده داشت.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار