کارشناس فوتبال در کشور روسیه اعلام کرد سردار آزمون تا چند سال در زنیت خواهد بود و عجله‌ای برای رفتن به تیم‌های بزرگ اروپایی ندارد.

نظر کارشناس روسی درباره پیشنهاد‌های سردار آزمون

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از اکسپرس، سردار آزمون در فصل قبل عملکرد خوبی در تیم زنیت سن پترزبورگ داشت و در ۳۳ بازی برای روبین کازان و زنیت توانست ۱۷ گل به ثمر برساند و ۷ پاس گل نیز ثبت کند.

همین عملکرد خوب سبب شد که باشگاه لاتزیو خواستار به خدمت گرفتن این بازیکن ایرانی باشد. این باشگاه ایتالیایی قبلاً نیز خواستار جذب آزمون شده بود و اکنون برای بار دوم تمایل خود را به جذب بازیکن ایرانی نشان داده است. در این بین خبر حضور استعدادیاب‌های لیورپول برای تماشای بازی او باعث شد تا از تیم انگلیسی نیز به عنوان تیم خواهان او یاد شود. 

گنادی اورلوف کارشناس روس درباره وضعیت سردار آزمون گفت: من با این بازیکن صحبت کردم. او قصد رفتن از لیگ روسیه را ندارم و فعلا عجله‌ای در کار نیست. او می‌خواهد اینجا خودش را اثبات کند. الان سردار شرایط خوبی در زنیت پیدا کرده است و طبیعی است که تیم‌ها به جذب این بازیکن جذاب واکنش نشان دهند. شاید مسئولان لیورپول برای بازی او به ورزشگاه آمدند. این موضوع طبیعی است، ولی سردار در آینده نزدیک قصد رفتن از این تیم را ندارد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار