مسئول مجمع توسعه و ترویج ازدواج جوانان مهر شهرستان آزادشهر از حمایت واگذاری تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی به زوجین خبر داد.

واگذاری تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی به زوجین

به گزارش گلستان ۲۴؛ عصمت برزگرمسئول مجمع توسعه و ترویج ازدواج جوانان مهر شهرستان آزادشهر گفت: مجمع ازدواج جوانان در این شهرستان در ۸ طرح فعالیت انجام می‌دهد که یکی از آن‌ها جشنواره ازدواج برای کمک به هزینه مازاد برای مراسم ازدواج است. ‎

برزگر ادامه داد: همچنین یکی دیگر از فعالیت‎های این مجمع توسعه و ترویج ازدواج جوانان در راستای تهیه جهیزیه ارزان قیمت است که از سال ۹۵ تا ۱۳۹۷ بالغ بر ۲۰۰ زوج جیهزیه دریافت کردند.

او با اشاره به حمایت و واگذاری تسهیلات به زوجین جوان گفت: طرح تسهیلات خرید جهیزیه تا سقف ۳۰ میلیون تومان و جشنواره عقد تا عروسی تا ۳۰ میلیون تومان انجام می‌شود.

برزگر افزود: با توجه به اینکه در آستانه سالگرد ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) قرار داریم به همت مجمع ازدواج جوانان این شهرستان در ۱۲ مرداد ماه در بقعه متبرکه امامزادگان آق امام (ع) برای ۱۴ زوج مراسم عقد برگزار می‌شود. ‎

مسئول مجمع توسعه و ترویج ازدواج جوانان مهر شهرستان آزادشهر گفت: یکی از این زوجین اهل سنت هستند که مراسم عقد آن‌ها به شکل رایگان در نظر گرفته شده و بنا شد سبد کالای رایگان نیز به این زوجین اهدا شود.

برزگر ادامه داد: همچنین هماهنگی انجام شده که عقد زوجی که در بحران سیل جهیزیه خود را از دست داده به شکل رایگان انجام شود.

/باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

آخرین اخبار