صرافی ملی امروز نرخ دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان و نرخ یورو را ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان تعیین کرده ضمن اینکه نرخ درهم در بازار آزاد ۳ هزار و ۱۶۱ تومان و نرخ پوند ۱۴ هزار و ۱۸۰ تومان تعیین شده است.

آخرین تغییرات قیمت ارز (۹۸/۰۷/۰۷)

به گزارش گلستان ۲۴؛ صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه نرخ دلار را برای فروش به مردم با ثبات نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با نرخ ۱۱هزار و ۳۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

 

بر همین‌ اساس طی روز جاری نرخ فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ نرخ خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲هزار و ۶۰۰ تومان است.

۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار امریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند. این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

قیمت درهم برای فروش در بازار آزاد در روز جاری ۳هزار و ۱۶۱ تومان و نرخ پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۱۸۰ تومان تعیین شده است؛ ضمن اینکه صرافی‌های آزاد، نرخ دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام می‌کنند.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل نرخ دلار را ۱۱ هزار و ۲۴۷ تومان و ۸ ریال، نرخ یورو را ۱۲ هزار و ۳۳۰ تومان و ۵ ریال و نرخ پوند انگلیس را ۱۳ هزار و ۹۱۵ تومان و یک ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. نرخ دلار نسبت به روز کاری قبل ثابت مانده و یورو و پوند کاهش یافته است.

توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، نرخ خرید بانک از مردم است نه فروش!

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با نرخ ۱۲ هزار و ۵۰۴ تومان و ۷ ریال می‌فروشند. نرخ ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته‌شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.

منبع: تسنیم

 

ارسال نظر

آخرین اخبار