فرمانده انتظامی گالیکش درشرق استان گلستان اعلام کرد که با تلاش ماموران پلیس اطلاعات و مبارزه با مواد مخدر انتظامی مقدار ۲۷ کیلوگرم تریاک از منزل یک فروشنده مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شد.

۲۷ کیلوگرم تریاک در گالیکش کشف شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ سرهنگ دوم علی تجری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مقدار مواد مخدر که در بطری‌های نوشابه و آب معدنی جاسازی شده بود، روز گذشته و در بازرسی از منزل قاچاقچی سابقه‌دار در یکی از روستاهای بخش مرکزی گالیکش کشف و ضبط شد.

وی گفت: در بازرسی از منزل این قاچاقچی موادمخدر که با حکم مقام قضایی انجام شد، همچنین یک قبضه سلاح شکاری فاقد مجوز و دو دستگاه ترازوی دیجیتال ویژه وزن کشی موادمخدر نیز کشف و ضبط شد.

سرهنگ تجری اضافه کرد: ماموران انتظامی گالیکش همچنین علاوه بر دستگیری قاچاقچی، خودروی سواری این متهم را نیز با حکم مقام قضایی توقیف و جهت سیر مراحل قانونی به دادگستری معرفی کردند. 

وی، مقابله با تولید و عرضه‌ کنندگان موادمخدر اعم از سنتی و صنعتی را از رویکردهای اصلی انتظامی دانست و از شهروندان نیز درخواست کرد تا هرگونه موارد مشکوک دراین حوزه را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

گالیکش با افزون بر ۶۳ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و پارک ملی گلستان درحوزه این شهرستان قرار دارد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار