پایان مسابقات والیبال نونهالان و لیگ برتر فوتسال بانوان استان، برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی گلستان ، شکست ناپذیری نمایندگان استان در لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور و قضاوت داوران گلستانی در لیگ برتر فوتبال کشور از جمله خبرهای کوتاه ورزشی روز یکشنبه گلستان است.

خبرهای کوتاه ورزشی روز یکشنبه گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ مسابقات والیبال نونهالان گلستان با قهرمانی کانون اترک گنبد پایان یافت.

در دیدار پایانی این رقابتها ۲ تیم کانون اترک و کانون دردی کمی به مصاف هم رفتند که این مسابقه در پایان با نتیجه ۲ بر یک به سود کانون اترک پایان یافت.

تیم های ارس گلستان و کانون دی گرگان به طور مشترک سوم شدند.

**
مسابقات آمادگی جسمانی هیات ورزش های همگانی گرگان با حضور ۳۰ ورزشکار از رشته ها و هیات های مختلف ورزشی در ۷ گروه سنی مردان در مجموعه ورزشی ۴ هزار شهید گلستان برگزار و در پایان به نفرات برتر حکم قهرمانی و مدال اهدا شد.

**

مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان گلستان با حضور ۷ تیم برگزار شد که در پایان تیم کاسپین(اتکانوین) گرگان ،تیم گمیشان و تیم کردکوی اول تا سوم شدند.

**

مسابقات تنیس روی میز دسته برتر جوانان استان گلستان در سالن دکتر مقصودلو گرگان برگزار شد که در پایان مبین یزدانی، یزدان احسانفر، یونس رحیمی، فرزاد غنچه ای، رادین شاکرسرایی و پارسا برنا به مقام های اول تا ششم دست یافتند.

**

 نمایندگان گلستان در هفته هشتم لیگ نونهالان کشور حریفان خود را متوقف کردند .

در رقابتهای این هفته سپاهان گرگان با نتیجه یک بر یک پدیده ساری را در خانه متوقف کرد و استیل البرز آق قلا نیز با نتیجه ۴ بر ۳ پیشگامان مشهد را از پیش رو برداشت.

با این نتایج تا پایان هفته هشتم تیم استیل البرز ۱۴ امتیازی و سپاهان ۱۲ امتیازی هستند.

**
 قضاوت دیدار تیم های سایپا تهران و شهر خودرو مشهد از سری رقابتهای هفته نهم لیگ برتر فوتبال بر عهده علی بای از گلستان قرار داشت.

  میلاد قاسمی از بندرگز نیز بعنوان کمک داور دوم در این دیدار حاضر بود

**

دور اول لیگ پینت‌بال زنان گلستان با قهرمانی تیم هیرکانیا به پایان رسید.

در این رقابت ها ۶ تیم حضور دارند.

**

مینا سادات مدبر در مسابقات قهرمانی کونگ فو و هنرهای رزمی کشور انتخابی تیم ملی به مقام سوم دست یافت.

ایرنا

ارسال نظر

آخرین اخبار