سایپا با تولید بیش از ۲۸۵ هزار و ۴۵۱ دستگاه محصولات ایکس ۱۰۰، ایکس۲۰۰، ساینا و کوییک در ابتدای روز کاری ۱۸ دی‌ماه سال جاری، از کل آمار تولید سال ۱۳۹۷ عبور کرد.

تولید خودروهای ساینا و کوییک ۸۲ درصد رشد کرد

به گزارش گلستان ۲۴؛ سایپا با تولید بیش از 285 هزار و 451 دستگاه محصولات ایکس 100، ایکس200، ساینا و کوییک در ابتدای روز کاری 18 دی‌ماه سال جاری، از کل آمار تولید سال 1397 عبور و رکورد جدیدی را در تولید ثبت کرد.

این مجموعه از ابتدای سال  1398 تاکنون موفق شده تعداد مذکور را در گروه محصولات ایکس100 و ایکس200 و با افزایش 82 درصدی در گروه محصولات ساینا و کوییک تولید کند که با توجه به وجود محدودیت‌ها و موانع بسیار زیاد فراروی تولید، یک موفقیت به حساب می‌آید.

گروه سایپا نزدیک به یکسال گذشته، توانست تولید روزانه خود را به‌طور میانگین به بیش از 2000 دستگاه در روز برساند، در حالی که در سال  1397 تولید روزانه این گروه به حدود 700 دستگاه در روز رسیده بود.

با توجه به آماده‌سازی و پیش‌بینی‌های لازم جهت افزایش تولید در سه ماه پایانی سال، به‌نظر می‌رسد گروه سایپا بتواند تا پایان اسفندماه، رکورد جدیدی در زمینه تولید خودرو در دوران تحریم و فشار حداکثری، از خود برجای بگذارد.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار