در هفته چهارم دی‌ماه پیش فروش ایران خودرو همچنان ادامه خواهد داشت. سهم روز اول از هفته چهارم، شرایط پیش فروش پژو ۲۰۷ است. این شرایط پیش فروش در هفته‌های گذشته بسیار خبرساز بوده‌اند و کاربران گزارش دادند قادر به ثبت نام و بهره‌گیری از این شرایط نیستند. با این حال به بیان شرایط پیش فروش ایران خودرو در هفته چهارم دی‌ماه خواهیم پرداخت.

پیش فروش پژو ۲۰۷ توسط ایران خودرو از امروز + شرایط

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از خودروبانک؛ ایران خودرو مشتریانی که قصد ثبت نام خودرو در طرح‌های فروش یا پیش فروش این شرکت دارند را ملزم به دریافت نام کاربری و رمز عبور برای ورود به سایت کرده است. علاوه برآن هر کد ملی قادر است تنها یکی از خودروهای بخشنامه پیش فروش را سفارش دهد. شرایط پیش فروش دنا پلاس و پژو پارس و سمند LX در روزهای آتی برقرار خواهند شد.
پژو 207i یا پژو 206 پلاس را می‌توان یکی از خودروهای جوان پسند حال حاضر بازار خودرو کشور دانست. این محصول با ارایه ظاهری جدید و امکاناتی رنگارنگ بر بستر پژو 206 کهنسال، سعی دارد خودرویی جدید در نظر مشتریان باشد. آمار فروش این خودرو در دوره جدید مونتاژ که از چند سال پیش آغاز شده مورد توجه بوده و می‌توان پژو 207i را محصولی پرطرفدار در بازار قلمداد کرد. در ادامه می‌توانید شرایط پیش فروش پژو 207 دنده‌ای ویژه شنبه 21 ام دی‌ماه را مشاهده کنید:

خودرو رنگ پیش پرداخت موعد تحویل
پژو 207 سفید، نقره ای، مشکی ، خاکستری، آبی کاسپین، قرمز دو پوششه 483000000 دی 99

 

ارسال نظر

آخرین اخبار