شیخ دیاباته نقش موثری در راضی کردن هروویه میلیچ برای بازگشت به استقلال ایفا کرده است.

خبرخوش برای هواداران استقلال ؛ پادرمیانی دیاباته برای بازگشت ستاره محبوب هواداران

به گزارش گلستان ۲۴؛ تماس هروویه میلیچ با مسئولان باشگاه استقلال ، آنها را به بازگشت مدافع کروات امیدوار کرد، اما شنیدیم در این مورد دیاباته هم نقش داشته است.

وقتی دیاباته به ایران بازگشت، میلیچ به این نتیجه رسید که شرایط مناسب است. از طرفی شنیده می‌شود دیاباته به میلیچ پیام داده که برگردد و اوضاع ایران تفاوتی با قبل نکرده است؛ اینجا مثل قبل امنیت کامل  برقرار است. به هرحال تا میلیچ وارد تهران نشده، نمی‌توان با قطعیت قضاوت کرد، اما تا همین‎جا هم تماس میلیچ، استقلالی‌ها را حسابی خوشحال کرده است.

موضوع وقتی جالب می‌شود که صحبت‌های نایب رئیس هیئت مدیره استقلال را مرور کنیم. کامران منزوی گفته بود:

فرهاد مجیدی مربی حساسی است و این مدت خیلی نگران بود که مثلا دیاباته به تهران بازنگردد. البته من هم جای او بودم نگران می‌شدم. از یک سو، شرایط خاصی داشتیم و از طرف دیگر، تیم‌مان سرپرست هم نداشت که این امور را پیگیری کند. به هر حال فرهاد نگران انتخاب دستیاران هم بود. او گاهی ساعت ۷ صبح زنگ می‌زد و ابراز نگرانی می‌کرد، اما الان شرایط بهتر از قبل است.

گفتنی است؛ مجیدی دو دستیار جدید به باشگاه معرفی کرده است. یک مربی اسپانیایی به همراه مربی صربستانی به نام میلیسی کیلیچ که قرار است روز چهارشنبه و همراه با مدافع کامرونی به تهران برسند.

میزان

 

ارسال نظر

آخرین اخبار